Betclic

BetclicSzukasz najlepszych informacji na temat jednego z najbardziej znanych bukmacherów? Zapraszamy do lektury.

Pomimo dużej konkurencji na rynku polskim operator Betclic jest jednym z kluczowych podmiotów.  Kusi on przyszłych typerów bogatą ofertą dla nowych graczy.

Bonus Betclic

Ważną informacją jest fakt, iż powracający do Polski legalny bukmacher Betclic ma w ofercie bonus na start dla każdego gracza. Wystarczy, że każdy z użytkowników przejdzie proces rejestracji oraz weryfikacji konta.

Bonus Betclic – zasady

Najbardziej znanym bonusem w ofercie jest Bonus bez ryzyka, który opiewa na kwotę 550 zł (cashback). Każdy kto skorzysta z tej oferty promocyjnej zyska szansę na otrzymanie kwoty powitalnej – jest to stawka ochronna w przypadku przegranego zakładu. Ważną zasadą jest obowiązek wpłaty środków na własne konto, jednak nie powinniśmy się martwić tym wymogiem, ponieważ minimalna stawka to tylko 1 zł.

Inną ważnym kryterium, które należy spełnić to minimalny obstawiany kurs, który powinien wynieść 1.14. W przypadku przegranej, bukmacher (Betclic) zobowiązuje się do zwrotu na nasze konto kwoty, która będzie pomniejszona o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu, czyli o 12%.

Betclic – informacje ogólne

Zakłady Bukmacherskie Betclic zostały założone przez Franzuza Nicolasa Berauda na początku 2005 roku. Już w pierwszej fazie rozwoju – zaledwie w 3 lata osiągnęły dużą popularność.

Obecnie Betclic jest obecny na takich rynkach krajowych, jak: Szwecja, Portugalia, Hiszpania, Wielka Brytania i Francja. W Polsce Betclic został zatwierdzony przez licencję Ministerstwa Finansów we wrześniu 2008 r.  Bukmacher przywiązuje dużą uwagę do aplikacji mobilnej oraz serwisu internetowego, który został uruchomiony 1 lipca 2019 r.

Promocje bukmacherskie BetclicPromocje bukmacherskie Betclic

Betclic w swojej ofercie oferuje szereg promocji bukmacherskich dla swoich wiernych graczy.

Czy na Betclic jest freebet?

Wielu graczy wybierając operatora zastanawia się, czy na istnieje możliwość darmowego zakładu. Bonus bez depozytu znalazł swoje miejsce w ofercie Betclic. Możemy go jednak wypróbować tylko w ramach promocji okresowych, które często pokrywają się z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi (m.in. Finał Wimbledonu). Często gwarantem otrzymania darmowego zakładu jest wytypowanie określonej liczby kuponów po ściśle określonych stawkach.

Odds Boost

Odds boost to bonus promocyjny na stałe goszczący w ofercie bukmachera. Betclic wykorzystuje go w celu prezentacji najlepszych zakładów każdego dnia, często z wysokimi kursami. Tego typu promocja jest oznaczona charakterystyczną rakietą.

Multi+

Akcja Multi+ polega na zwiększeniu wygranej maksymalnie o połowę. Sytuacja ta jest zależna od ilości zdarzeń na kuponie. Zachodzi wówczas zależność – im więcej zdarzeń obstawimy, tym większą szansę na wygraną zyskujemy. Należy jednak pamiętać o konieczności wyboru minimum pięciu typów, a kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.20.

Promocja piłkarska

Promocja piłkarska, czyli jackpot oparty na kursie zapewniającym często bardzo wysoką wygraną. W ramach tego bonusu każdy z typerów może obstawić maksymalnie pięć kuponów, które będą cechować się wysoką poprawnością.  Należy pamiętać, iż w sytuacji gdy obstawimy więcej zakładów, to tylko 5 pierwszych weźmie udział w rozgrywce promocyjnej. Pozostałe natomiast zostaną zakwalifikowane jako standardowe zakłady AKO.

Rejestracja w Betclic

Betclic to zakład bukmacherski powracający na rynek polski, dlatego istotne jest dla nas przedstawienie jak wygląda proces rejestracji nowego gracza. Warto pamiętać iż rejestracja w Betclic jest możliwa przez stronę internetową oraz za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jak utworzyć konto w Betclic

Przedstawiamy listę kroków, które należy w podjąć w celu rejestracji konta u bukmachera:

  1. Wejdź na stronę internetową Betclic
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny z danymi osobowymi
  3. Przeczytaj i zaakceptuj warunki użytkowania
  4. Koniecznie wykorzystaj kod promocyjny
  5. Po zweryfikowaniu danych potwierdź swoją rejestrację za pośrednictwem e-maila.

Dodaj komentarz