Fortuna – opinie, oferta bukmachera, ocena, bonus

Fortuna – opinie, oferta bukmachera, ocena, bonusFortuna  jest jednym z najbardziej znanych i popularnych bukmacherów na rynku . Jest częścią World Fortuna Entertainment Group i obecnie ma ponad 20-letnie doświadczenie m.in.: w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Fortuna Polska jako pierwsza na rynku oferowała gry online i na żywo, które działają 24 godziny na dobę na stronie efortuna.pl.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE – OFERTA I KURSY

Fortuna jako pionier na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce ma szeroką propozycję ofert na zakłady online. Każdy z graczy ma duży wybór dyscyplin, rynków oraz lig. W odróżnieniu od innych podmiotów na rynku, Fortuna oferuje również zakłady na dosyć niszowe sporty, takie jak np.: badminton, wyścigi powietrzne oraz kombinacja norweska.

W ofercie bukmachera możemy znaleźć również propozycje zakładów specjalnych, np. typowanie zwycięzcy sezonu. Ten typ dotyczy m.in.: Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Serie A oraz Ligi Europy. W tym przypadku możemy również typować czy niektóre wydarzenia sportowe odbędą się terminowo, np.: Wimbledon czy US Open.

Zakłady na esport to dodatkowy wyróżnik oferty zakładu bukmacherskiego Fortuna. Użytkownicy mogą obstawiać CS:GO, LOL oraz DoTa 2.

APLIKACJA MOBILNA

W dobie zaawansowanych technologii informatycznych, każdy z bukmacherów musi mieć w swojej ofercie możliwość skorzystania z łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej. W przypadku Furtuny jest ona uzupełnieniem stacjonarnej oraz internetowej oferty. Typerzy dzięki prostemu interfejsowi oraz innym udogodnieniom mogą obstawiać zakłady w dowolnym miejscu oraz czasie.

Posiadacze urządzeń z systemami operacyjnymi iOS oraz Android mogą bez problemu korzystać z aplikacji mobilnej fortuny. Jej instalacja jest szybka, a po jej pobraniu wystarczy zarejestrować nowe konto lub po prostu się zalogować, jeśli konto zostało już wcześniej założone. Istotną informacją jest możliwość dokonywania przelewów na własne konto.

ZAKŁADY LIVE & STREAMINGZAKŁADY LIVE & STREAMING

Popularnym udogodnieniem wsród legalnych bukmacherów jest możliwość oglądania transmisji meczów na żywo. Fortuna zaliczana jest do grona bukmacherów, którzy posiadają najlepszą ofertę zakładów live na polskim rynku. Oferuje ona dużą liczbę wydarzeń, rynków oraz dostęp do zaawansowanych statystyk. Pamiętajmy jednak o konieczności instalacji wtyczki Adobe Flash Player, jeśli chcemy skorzystać z pełnej funkcjonalności zakładów LIVE.

OPCJE DEPOZYTOWE

Jeśli chodzi o płatności, Fortuna uważana jest za jeden z najbardziej zaawansowanych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce. Gracze, którzy obstawiają w Fortunie mają możliwość wyboru wsród wielu metod płatności online. Bukmacher oferuje dużo opcji wypłaty gotówki na saldo depozytowe. Warto dodać, iż minimalna kwota depozytu wynosi 1 zł, a żadna płatność nie jest obciążana przez Fortunę dodatkową prowizją.

OBSŁUGA KLIENTA

W przypadku jakichkolwiek problemów lub wątpliwości, można skorzystać z dedykowanego działu pomocy. Znajdziesz tam m.in. pomocne tutoriale – zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych graczy.

Jeżeli jednak chcesz zadać pytanie bezpośrednio do działu obsługi klienta, masz możliwość skorzystania z porad online za pośrednictwem LiveChat oraz formularza kontaktowego.

Dodaj komentarz