LVBet – recenzja

LVBet – recenzjaLvbet to jeden z kluczowych podmiotów na rynku bukmacherów w Polsce. Tym, co wyróżnia go na tle innych zakładów jest bogato rozwinięta oferta sportowa, licznie proponowane promocje oraz możliwość przystąpienia do programu lojalnościowego.

Rynki i kursy

W przypadku Lvbet kursy m.in. w przypadku zakładów piłkarskich kształtują się na poziomie 5.0. Jeśli chodzi o lig siatkarską to kursy są już nieco wyższe, w których możemy liczyć nawet na 6.7.

Strona WWW

Interfejs strony LVBet jest najnowocześniejszy i najlepszy na całym rynku. Prostota, klarowność i niesamowita grafika to to, co wyróżnia stronę na tle konkurencji. W każdej zakładce możemy obserwować statystyki meczowe, a samo korzystanie ze strony jest bardzo przyjazne dla użytkownika.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna LVbet jest bardzo dobrze przystosowana na telefony oraz tablety. W jej ramach można korzystać z pełnej propozycji na zakłady na żywo oraz prematch. Istnieje możliwości szybkiej wpłaty oraz wypłaty dzięki opcji rapid pay. Dodatkowo, w aplikacji mobilnej łatwo można obserwować wizualizacje wydarzeń sportowych. Wszystkie funkcje są bardzo proste oraz intuicyjne w obsłudze.

Bonus powitalny i promocjeBonus powitalny i promocje

Bardzo ważnym elementem ofert LVbet jest szeroka oferta promocji.  Jak większość bukmacherów, LVbet proponuje bonus od depozytu – w tym przypadku do 1000 zł. Wzbogacony on został o bonus od drugiej wpłaty w wysokości do 500 zł.  Kolejne udogodnienia w ofercie to darmowy bonus dla kibiców piłkarskich oraz bonus od depozytu po procesie rejestracyjnym.

Wpłaty i wypłaty

Bardzo istotna jest procedura wpłat oraz wypłat. Dla operatora ważna jest prostota oraz bezpieczeństwo transakcji. Nie dziwi więc fakt konieczności potwierdzenia danych osobowych w trakcie procesu rejestracji konta.

Jak dokonać wpłaty?

  1. Przejdź do logowania za pomocą strony internetowej bądź aplikacji mobilnej,
  2.  Otwórz okno wpłat,
  3.  Określi formę oraz kwotę wpłaty (pamiętaj, że wpłaty możesz dokonać jedynie w polskiej walucie),
  4. Potwierdź transakcję,
  5. Przejdź do autoryzacji wpłaty za pośrednictwem bankowości internetowej.

Jak dokonać wypłaty?

  1. Podobnie jak w przypadku wpłaty, przejdź do zakładki logowanie,
  2. Kliknij w podstronę “Moje Konto”
  3.  Określ kwotę wypłaty
  4.  Potwierdź transakcję.

Dodaj komentarz